A Kalocsai Innovációs és Közművelődési Központ tájékoztatása szerint végül mindkét induló csapatot győztesnek hirdették ki. A verseny célja az volt, hogy a diákok videók és kreatív szurkolói tartalmak segítségével támogassák saját iskolájukat, valamint fokozzák a Kalocsa Sárkányhajó Kupa hangulatát.
A nyertesek között szerepel a Kalocsai Szent István Gimnázium és a Kalocsai Eperföldi Sportiskolai Általános Iskola csapata is, akik jutalmul közös pizzázást nyertek.
A szervezők külön megköszönték a résztvevő diákok munkáját, energiáját és lelkesedését, valamint arra biztatják a közönséget, hogy továbbra is támogassák kedvenceiket a pályamunkákra érkező reakciókkal és megtekintésekkel.
A kezdeményezés jó példája annak, hogyan lehet a sporteseményeket közösségi élménnyé formálni a fiatalok kreativitásának bevonásával.
Forrás és kép: Kalocsai Innovációs és Közművelődési Központ // Facebook
A Fókuszban Podcast legújabb adásában Tamás Donát szervezővel beszélgetünk a mai nappal induló, négynapos Pünkösdi Kupáról, amelyet idén 27. alkalommal szerveznek meg.