Az idei tavasz harmadik győzelmét aratta az Anda Kalocsa FC csapata a tavaszi szezon 27. fordulójában. Csapatunk ezzel a sikerével a bajnoki mezőny tizedik helyén áll az eddig megszerzett 39 pontjával és pozitív gólkülönbségével (60-48). Legutóbb a Kecskeméti LC gárdája bánhatta, hogy nálunk járt Kalocsán, mert együttesünk 2-0-ra verte az érseki városban vendégeskedő kecskeméti csapatot. A viszonylag gyér érdeklődés mellett megvívott találkozón alig volt száz néző, a játék színvonala pedig nem érte el a megyei I. osztály átlagát.
Igaz, csapatunk utóbbi két találkozóját megnyerte, am az eddigi produkciója hagyott némi kívánnivalót. A játékszínvonala ugyan nem ütötte meg a bajnoki osztály átlagát miközben a két gárda is gyenge teljesítményt nyújtott. Az őszi találkozó színvonala sem volt sokkal különb, a vármegyei I. osztály átlagánál (3-0-ra veszített a Kalocsa együttese).
Forrás: Tamás Ferenc / KALOhírek
Csapatunk ezzel a teljesítményével sajnos átlag alatt teljesített, hiszen az együttes 11 győzelemmel, hat döntetlennel és tíz vereségével a bajnoki tabella 10. helyén áll az eddig szerzett 39 pontjával. Csapatunk eddigi teljesítménye 47,7%-os csapatteljesítménynek felel meg.
Forrás: Tamás Ferenc / KALOhírek
Anda Kalocsa FC – Kecskeméti LC 2-0 (0-0)
vezette: Tasnádi Dávid
Kalocsa: Grausza M. - Rideg L., Tamás B., Sümegi B., Tolnai R. - Bányai E. (Serfőző B.), Tóth L., Horváth M. (Bagó I.), Farkas Z. (Török M.) - Répási P. (Réfy M.), Markó R. (Monori M.)
Edző: Horváth Máté
Gólszerző: Tóth Levente (1-0) az 53., Markó Renátó (2-0) a 69. percben.
Forrás: Tamás Ferenc / KALOhírek
A Fókuszban Podcast legújabb adásában Tamás Donát szervezővel beszélgetünk a mai nappal induló, négynapos Pünkösdi Kupáról, amelyet idén 27. alkalommal szerveznek meg.