Megtudtuk: Font Sándor, a Bács-Kiskun vármegyei 3. számú OEVK leköszönő országgyűlési képviselője is jelen volt a Fidesz kalocsai csoportjának tisztújító gyűlésén szerdán, és az alapszervezetet támogatásáról biztosította, azonban tisztséget nem vállalt a szervezetben. A tisztújító ülést az alapszervezet eddigi elnöke, Simon Zoltán önkormányzati képviselő vezette le, ám a továbbiakban ő sem vállal tisztséget a pártban.
Amint a KALOhírek megtudta, Simon Zoltán leköszönő elnök helyére az ő javaslatát elfogadva a Fidesz kalocsai képviselőcsoportjának frakcióvezetőjét,
BORBOLA PÉTER ÖNKORMÁNYZATI KÉPVISELŐT VÁLASZTOTTÁK MEG A HELYI SZERVEZET ELNÖKÉVÉ.
Két alelnököt is választott a tagság.
Az új alelnökök eddig is a párt tagjai voltak, azonban eddig tisztséget nem töltöttek be.
A kalocsai Fideszben a generációváltás jegyében
ALELNÖKKÉ KANYÓ PÉTER ENERGETIKUST ÉS ILLÉS DÁVIDOT, FONT SÁNDOR KALOCSAI KÉPVISELŐI IRODÁJÁNAK IRODAVEZETŐJÉT VÁLASZTOTTÁK MEG.
Borítóképünk archív fotó.
A Fókuszban Podcast legújabb adásában Tamás Donát szervezővel beszélgetünk a mai nappal induló, négynapos Pünkösdi Kupáról, amelyet idén 27. alkalommal szerveznek meg.