Harmadik alkalommal rendezi meg a Szelidi-tó kerülő túrát a Kalocsai Rendőrkapitányság az Életmentők Kalocsai Mentőalapítvány közreműködésével. A közös sport- és szabadidős programra 2026. június 6-án, szombaton várják az érdeklődőket Dunapataj-Szeliden.
A résztvevők gyalogosan, kerékpárral vagy akár babakocsival is körbejárhatják a tavat saját tempójukban, miközben a természet szépségeit is élvezhetik.
A szervezők célja, hogy közösségi élménnyé tegyék a mozgást és felhívják a figyelmet az egészséges életmód fontosságára.
A nevezés reggel 9 órától indul a Holdfény Camping területén, a folyamatos rajt pedig délig tart. A programon való részvétel ingyenes.
A szervezők minden korosztályt szeretettel várnak a családbarát rendezvényre.
Forrás: Bács-Kiskun vármegyei rendőrség
Borítóképünk archív fotó
Rekordösszeggel zárult az idei, XXXIV. Kék Madár Fesztivál: Lakatos György fesztiváligazgató ma délelőtt stúdiónkban, a Fókuszban Podcast vendégeként számolt be róla, hogy átlépték a 10 millió forintos határt. A teljes beszélgetés már elérhető a KALOhírek felületein!